En sevilmeyen burçlar belli oldu

Astroloji hayatımızı oldukça etkileyebiliyor. Birçok insan burçlara fazlasıyla inanıyor ve hayatlarını ona göre şekillendiriyor. Özellikle aşk, arkadaşlık ve iş hayatlarında bazı burçlardan uzak durmaya çalışıyorlar.

Yapılan bir araştırma ise en sevilmeyen 3 burcu ortaya koydu. Aylar süren araştırma sonucu, en sevilmeyen burçlar İkizler, Akrep ve Başak oldu.

İKİZLER

İkizler burcuna sahip insanlar oldukça enerjik ve eğlenceli yapıda olsalar da toplum tarafından iki yüzlü, tutarsız, kararsız ve sürekli olarak konuşan olarak görülüyorlar. İkizlerin değişken kararları ve ruh hali insanlarda yorucu bir etki bırakıyor.

AKREP

Akrep burçları kindar, sinsi, kaprisli ve inatçı olarak görülüyorlar. Aslında oldukça başarılı ve yardımsever olan bu burca sahip insanlar hırsları ve kıskanç yapıları nedeniyle toplumda sevilmeyen burçlar arasında bulunuyor.

BAŞAK

Detaycı ve titiz olan başak burçlarının her arkadaş ortamında olması istense de yakın çevreye girince can sıkıcı olabiliyorlar. Memnuniyetsizliğiyle bilinen başak burçları her şeyin dört dörtlük olmasını istediği için ve sürekli olarak eleştirdiği için birçok insan tarafından sevilmiyor.

Odatv.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir