Macbook Servisi

Macbook Servisi

Yolcu360 kiralamak kolaymış eşitler arasında bir masa kurulmadı diğer partiler önemsiz anlamında söylemiyorum ama çok açık bir şekilde başından itibaren liderin kim olduğu kimin destekleneceği nasıl destekleneceği konusunda farklı bir yapıyla ortaya çıktı cumhuriyet ittifak. Evet hiçbir zaman bir bakanlık konuşulmadı Macbook Servisi mhp yani bürokrasinin içinde mhp’nin devletin içinde güçlü olduğunu biliyoruz ama sayın bahçıve için öyle şimdi büyük olasılıkla yeniden cumhur ittifakına katılacak partiler. Milletvekilliği alacaklar ama onun dışında bir pozisyon olmayacak yani büyük.

Apple tamiri

Bir sürpriz olmazsa ama millet ittifakının şekillenmesi öyle olmadı millet ittifakında oranları farklı olabilir gerçi iki parti var haksızlık etmeyelim gelecek devamının oranlarını henüz bilmiyoruz yani bir takım anketler var ortada ama anketlerden daha yüksek. Olacağını iddia ediyor burada gelecek partisi Macbook Servisi sözcüsü var devadan çok kıymetli bir isim var ama masa oranına bakılmaksızın bir eşitlikler masası olarak kuruldu doğru muydu değil miydi metinlerin üretimi anlamında türkiye demokrasinin önemli. Katkı yaptığını düşünüyorum ama bunun bir takım.

Macbook Tamiri

Kazalara yol açabileceğini geçtiğimiz cumartesi krizle gördük yani ben size katılmıyorum yani sayın akşener’in cuma günü yaptığı çok kırıcı çok sert konuşma evet sonrasında altı parti tebrik etmek gerekir toparlandı ama seçmen derseniz deyin bakın. Bugün ben medyaya bakıyorum gazetelerin manşetlerine Macbook Servisi bakıyorum özellikle muhalefeti destekleyen medyaya i̇şte altılı masayı yaradı vesaire yorumlara yapılıyor bunlara katılmıyorum çünkü sokakta seçmeli muhalif seçmenle konuştuğunda çok bana diyor biz muhalefeti verecektik ama. Bizim kafamız karıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir