Müslüman olan İrlandalı ünlü şarkıcı Sinead O’Connor’ın ölmeden önceki son paylaşımı yürek burktu

Sinead O’Connor ismiyle tanınan, Müslüman olduğunu duyurduktan sonra Şüheda Davitt ismini alan İrlandalı ünlü kadın şarkıcı 56 yaşında hayatını kaybetti. Ölümüyle sevenlerini yıkan ünlü şarkıcının son paylaşımı ise intihar eden oğlu ile ilgiliydi.

Şüheda Davitt’in ailesi tarafından yapılan açıklamada, “Sevgili Sinead’ımızın vefatını büyük bir üzüntüyle duyuruyoruz.” ifadesine yer verildi. Açıklamada, 56 yaşındaki Davitt’in ailesinin ve arkadaşlarının acı haberden dolayı derin üzüntü duyduğu belirtildi.

Dört çocuk annesi Sinead O’Connor, intihar eğilimi nedeniyle bir hastanede gözetim altında tutulan 17 yaşındaki oğlu Shane’in hastaneden kaçtıktan sonra Ocak 2022’de intihar etmesinden 18 ay sonra yaşamını yitirdi. Yakınlarının belirttiğine göre dört çocuk annesi olan şarkıcı, 17 yaşındaki oğlu Shane’in kendi canına kıymasından sonra bir türlü toparlanamadı.

2018 yılında Müslüman olan ve adını değiştiren ünlü müzisyen, son tweetinde Shane’in bir fotoğrafını paylaşmış ve “O zamandan beri ölümsüz gece yaratığı olarak yaşıyorum. O benim hayatımın aşkı, ruhumun lambasıydı” ifadelerini kullanması kahretti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir