Feyza ve Çağatay çifti, ünlü siyasetçileri buluşturdu!

Eski AK Parti İBB Grup Başkanvekili Av. Temel Başalan’ın kızı Feyza ile danışmanlık şirketi sahibi tanınmış organizatör Hasan Karataş’ın oğlu Çağatay Karataş’ın düğünü birçok ünlü siyasetçiyi buluşturdu. Feyza ile Çağatay çiftinin nikahını  Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken kıyarken, Karataş çiftine evlilik cüzdanını AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım teslim etti.

AK PARTİLİ BAŞALAN’IN KIZI DÜNYAEVİNE GİRDİ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi önceki dönem AK Parti Grup Başkanvekili Ordu Mesudiyeli Av. Temel Başalan’ın kızı Feyza ile danışmanlık şirketi sahibi tanınmış organizatör Hasan Karataş’ın oğlu Çağatay Karataş dünyaevine girdiği nikah töreni birçok ünlü siyasetçiyi bir araya getirdi.

Feyza ile Çağatay çiftinin Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşen nikahını Eyüpsultan Belediye Başkanı Ordulu Deniz Köken kıydı. Mutlu çifte evlilik cüzdanını ise Binali Yıldırım teslim etti.

ÇİFTİN NİKAHINI EYÜPSULTAN BELEDİYE BAŞKANI BAŞKAN DENİZ KÖKEN KIYDI

Çiftin nikah şahitleri arasında eski Başbakan ve AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, eski İçişleri Bakanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu oldu.

ÜNLÜ SİYASETÇİLER DÜĞÜNE AKIN ETTİ

Nikah törenine, eski Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, eski Hazine ve Maliye Bakanı Nurettin Nebati, eski Hazine ve Maliye Bakanı Naci Ağbal, eski Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Meclis İdari Amiri İstanbul Milletvekili Hasan Turan, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun da katılım sağlayarak Feyza-Çağatay çiftinin mutluluğunu paylaştı.

AK PARTİ’DEN ÜST DÜZEY İSİMLER ÇİFTİ YALNIZ BIRAKMADI

Nikaha AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, AK Parti İstanbul İl Başkanı Ordulu Osman Nuri Kabaktepe, eski ve yeni milletvekilleri, iş ve siyaset dünyasından çok sayıda kişi ve Ordu’dan gelen davetliler de yer aldı.

Öte yandan Haber7 Genel Yayın Yönetmeni Osman Ateşli, Eyüpsultan’da yer alan Haliç Kongre Merkezi’nde kelimenin tam anlamıyla ünlüler geçidine sahne olan nikaha katılım sağlayarak çifti mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir