Irmak Arıcı: Küçükken Serdar Ortaç’ın şarkısını evde bağıra bağıra söylerdim!

Irmak Arıcı, İstanbul Ekonomi Zirvesi kapsamında düzenlenen organizasyonda Çırağan Sarayı’nda sahneye çıktı. İstanbul’un birçok ünlü iş insanın katıldığı konserde güzel şarkıcı, 90’lı yıllardan günümüze uzanan sahne repertuvarıyla Çırağan Sarayı’nın tarihi atmosferinde katılımcılara tam bir müzik ziyafeti sundu.

Performansının yanı sıra berrak sesi ile katılımcılardan büyük alkış alan Arıcı, ışıltılı kostümüyle de sahnede adeta ışık saçtı.

SERDAR ORTAÇ’IN ŞARKISINI SESLENDİRDİ

Serdar Ortaç’ın proje albümünde ‘Ben Adam Olmam’ isimli şarkıyı seslendirerek sevenlerinden tam not alan genç sanatçı, sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi.

“KOMŞULAR ŞİKAYET EDERDİ”

Ortaç’ın bu şarkısını çocukluk yıllarından beri severek seslendirdiğini açıklayan 28 yaşındaki Arıcı, şu ifadeleri kullandı:

Küçükken bu şarkıyı evde bağıra bağıra söylerdim. Komşulardan yüksek ses sebebiyle şikayet gelirdi. Ama ben inadına söylerdim. Hayatın cilvesi, şimdi sahnede binlerce müziksevere bu şarkıyı söylüyorum. Ama bu kez güzel olan sahnede seslendirdiğimde herkes dans ediyor ve eğleniyor, şikayet yerine alkış sesleri geliyor.

“TANIŞMAYI ÇOK İSTERİM”

Pop müziğin duayen ismi Serdar Ortaç ile tanışmayı çok istediğini vurgulayan Irmak Arıcı, “Serdar abinin şarkıları benim için çok özel. Onun tecrübeleri benim için hazine olur. Tanışmayı ve müzikal yolculuğunu dinlemeyi çok isterim” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir